Starosti s pozůstalostí vyřešíme za Vás

Provádíme vyklízecí práce bytů, domů, půd, garáží, sklepních prostor, provozoven, skladů či obchodů.


Likvidace starého nábytku a kompletní likvidace pozůstalosti včetně odvozu odpadu.


Zajistíme též následný úklid, opravy a vymalování dle Vašich požadavků, případně i předání bytu původnímu pronajímateli. (HEIMSTADEN, MRA, DRUŽSTVO A JINÉ)

Působíme zejména ve městech:

  • HAVÍŘOV
  • OSTRAVA
  • KARVINÁ
  • ORLOVÁ
  • BOHUMÍN
  • ČESKÝ TĚŠÍN
  • FRÝDEK MÍSTEK
  • STUDÉNKA
  • NOVÝ JIČÍN
  • KOPŘIVNICE

O nás

Spolehlivost – na rozdíl od mnoha řemeslníků v Čechách – my držíme slovo. Pokud dojde k neočekávané situaci, kontaktujeme Vás a dohodneme další postup.

 

Profesionální přístup – přestože je potřeba určité věci zlikvidovat, přistupujeme k tomuto s respektem a úctou k jejich původnímu majiteli. Všichni naši pracovníci berou ohled na okolí a zanechávají po sobě pořádek.

Naše služby

Nechte vaše starosti s pozůstalostí na nás.
Zařídíme, co budete potřebovat nebo vám poskytneme i kompletní servis.

likvidatori.net likvidují

Vyklízecí a stěhovací práce

Úklid pozůstalosti bývá zvláště pro blízké fyzicky i citově náročný. Je třeba to ovšem udělat. Nechte to na nás.

Likvidace rodinného domu volejte 720303032

Odvoz a ekologická likvidace

Z vyklízení vzniká mnoho odpadu. Je třeba s ním nakládat ekologicky. Odvezeme a zajistíme uložení a recyklaci ve sběrném dvoře.

malování Havířov

Opravy, malování a úklid

Nehledejte spoustu různých řemeslníků na jeden byt. Kapající kohoutky, obklady, tmelení, malování, úklid, umytí oken,... My to zvládneme.

malování bytů Karviná

Odhlášení služeb a asistence

Už nemusíte chodit po úřadech, po firmách a čekat ve frontách. Šetřete svůj čas a energii. My víme, co a kde zařídit. Rádi to pro vás uděláme.

Proč si vybrat nás

Držíme slovo

Co si domluvíme, to platí. Dodržujeme termíny a pracujeme poctivě. Pokud je potřeba změna, tak si zavoláme a dohodneme si další postup.

Dohodnutá cena platí

U každé zakázky si dohodneme rozsah prací a konečnou cenu. Ta platí, i kdyby nám práce zabrala více, než jsme odhadovali.

Zařídíme cokoliv

Naši klienti mívají i nestandardní požadavky. Ať už jde o míru znečištění, rozměrné předměty či vysoké patro, pro nás to není problém.

Lidský přístup

Naprostá diskrétnost a citlivé jednání jsou pro nás samozřejmostí. Klientům pomáháme řešit různé životní situace. Jsme tu pro Vás.

Zkušenosti klientů

“S "Likvidátory" jsem byla velmi spokojena. Pan technik osobně přijel, prohlédnul byt po mamince, dohodli jsme se a za týden mi vrátil klíče od čistého bytu. Ušetřilo mi to hodně starostí.”
white
Daniela M., Havířov
“Protože pracuji v Brně, měl jsem nejdřív obavu, jak zvládnu vyklidit byt po dědovi v Ostravě. Chlapi se ale o všechno postarali. Největší překvapení pro mě bylo, když mi volali na WhatsApp a ukázali mi nalezené cennosti, o kterých jsem neměl ani tušení. Taková poctivost se dnes už moc nevidí... Doporučuji!”
white
Cyril R., Brno
“Úmrtí v rodině byl pro mě velký psychický šok. Nedokázala jsem si představit, že budu muset sama uklízet celý domek. Navíc plný věcí, mezi kterými jsem jako malá vyrůstala. Od příbuzných jsem pomoc nečekala ani nežádala. Na radu kamarádky jsem využila službu Likvidátoři.net. Za přijatelnou cenu spousta práce. Děkuji vám.”
white
Květuše Ř., Karviná

Nechte starosti s pozůstalostí na nás

1. Zavolejte nebo nám napište.

2. Dohodneme si termín návštěvy technika.

3. Prohlídka nemovitosti a cenová kalkulace jsou ZDARMA.

4. Po uhrazení zálohy provedeme dohodnuté práce.

5. Doplatek uhradíte při předání hotové zakázky.

Volejte 720 303 032

nebo pište na info@likvidatori.net